Визначте час, за який двигун потужністю 11 кВт здійснив роботу 55 кДж.​


Ответы на вопрос

Отвечает Лапина Соня.

Дано:

N=11кВт

А=55кДж

Знайти:

t-?

N=A/t→t=A/N=55/11=5c