Срочно! Автомобіль масою 2т проїздить по випуклому мосту, що має радіус кривизни 40м, з швидкістю

36км/год. Визначити з якою силою автомобіль тисне на міст.

Ответы на вопрос

Отвечает Кайгородов Иван.

Ответ:

За формулою центробежної сили, сила, якою автомобіль тисне на міст, визначається як:

F = m * v^2 / r

де m - маса автомобіля, v - швидкість руху, r - радіус кривизни моста.

Підставляючи дані:

m = 2000 кг

v = 36 км/год = 10 м/с

r = 40 м

F = 2000 * 10^2 / 40 = 5000 Н

Отже, автомобіль тисне на міст з силою 5000 Н.