Тіла масами 0,1 кг та 0,6 кг підвішені до нитки яка перекинута через нерухомий блок. Яка сила тиску

вантажів на блок. Відповідь подати в ньютонах округливши до сотих. g=10 м/с2.!!! помогите!!

Ответы на вопрос

Отвечает Банацька Наталя.

Ответ:

3,4 H

Объяснение:

m₁=0,1 кг;

m₂=0,6 кг;

T   ?   T=2*m₁(g+a);

m₁a = T - m₁g

m₂a = m₂g - T

m₁a + m₁g= m₂g-m₂a; a= (m₂g-m₁g)/(m₂+m₁)=(0,6*10-0,1*10)/(0,6+0,1)

= 7,1 м/c²; T=2*0,1(10+7,1)=3,4 H