Дам 100 балів срочно. Протягом якого часу сила 200 Н спричинить імпульс 880 (кг м)/с?


Ответы на вопрос

Отвечает Клепикова Аня.

Ответ:

4,4сек

Объяснение:

Імпульс показує, яку кількість руху має об'єкт, тому ми можемо використати формулу імпульсу:

I = F * Δt

де I - імпульс, F - сила, що діє на об'єкт, Δt - час, протягом якого сила діє на об'єкт.

Для знаходження часу просто перетворимо формулу:

Δt = I / F

Підставляючи дані, отримуємо:

Δt = 880 (кг м)/с / 200 Н = 4,4 с

Отже, сила 200 Н буде діяти на об'єкт протягом 4,4 с, щоб створити імпульс 880 (кг м)/с.