4. Спрости вираз та обчисли його значення. 8x + 2x - 3x, якщо x= 0,5; 1/7​


Ответы на вопрос

Отвечает Литвин Анастасія.

Ответ:

8х+2х-3х=10х-3х=7х

х=1/2

7х=7×1/2=3.5

х=1/7

7х=7×1/7=1