Протягом якого часу сила 200 Н спричинить імпульс 880 (кг м)/с?


Ответы на вопрос

Отвечает Каримов Владислав.
Щоб розрахувати цей час, нам потрібно використовувати закон збереження кількості руху:

момент імпульсу до = момент імпульсу після

F * t = m * Δv

де F - сила в Ньютонах (H), t - час в секундах (с), m - маса в кілограмах (кг), Δv - зміна швидкості в метрах за секунду (м/с).

У цьому випадку, ми можемо використати дані, щоб знайти час:

F = 200 H
Δv = 880 (кг)/с
m = 1 кг (маса може бути обрана довільно, оскільки ми шукаємо тільки час)

Тоді ми можемо розв'язати для t:

F * t = m * Δv
200 H * t = 1 кг * 880 (кг)/с
t = (1 кг * 880 (кг)/с) / 200 H
t = 4.4 с

Отже, сила 200 H протягом 4,4 с спричинить імпульс 880 (кг)/с.