100 балів даю.Протягом якого часу сила 200 Н спричинить імпульс 880 (кг м)/с?


Ответы на вопрос

Отвечает Гурин Богдан.

Ответ:

4,4 секунди.

Объяснение:

p = F*t

t = p/F

t = 880/200

t = 4,4 секунди

P.S.: не робіть з людей дурнів, видно, скільки балів ви даєте, у вас висить 5 б, камон, нащо про 100 писати, тут всі й так допоможуть)