Спортсмен утримує на витягнутих руках штангу вагою 905 Н. Чому дорівнює маса штанги? Даю 20 балов


Ответы на вопрос

Отвечает Чумичкин Вова.

Ответ:

маса штанги * прискорення вільного падіння = сила тяжіння

або

м * g = F

де m - маса штанги, g - прискорення вільного падіння (приблизно 9,8 м/с²), F - сила тяжіння (905 Н).

Розв'язуємо цю формулу відносно маси штанги:

m = F / g = 905 Н / 9,8 м/с² ≈ 92,3 кг.

Отже, маса штанги дорівнює близько 92,3 кг.

Объяснение: