1. Яка сила тяжіння діє на м’яч масою 400 г? 2. Чому дорівнює вага 2 л гасу? 3. Спортсмен утримує

на витягнутих руках штангу вагою 800 Н. Чому дорівнює маса штанги? СРОЧНО!

Ответы на вопрос

Отвечает Абдрашитов Данил.

Відповідь:

1.4H

2. 16 кг

3. 80 кг

Пояснення:

g = 9,8 Н/кг  - прискорення вільного падіння (для задач беремо округлено 10, якщо ніде не вказано рахувати як 9,8)

1 задача.

Fтяж = m*g

Fтяж =0.4*10 = 4 H

2 задача.

P = m*g (вага тіла)

m = ρ*V (масса)

P = ρ*V*g

об'єм з літрів треба перести в м³, ρ - це густина гасу = 800 кг/м³

P = 800*0.002*10 = 16 кг

3 задача.

P=m*g (вага тіла)

m= P/g (знаходимо масу)

m = 800/10 = 80 кг