ДОПОМОЖІТЬ 25 БАЛІВ Сила струму який живить лампу 8 А. Який заряд проходить через нитку

розжарення лампи протягом 1 хв

Ответы на вопрос

Отвечает Берген Анатолий.

Дано:
t=1хв=60с

I=8 A

q - ?

Розв'язок:

q=I*t=8*60=480кл

Відповідь: q = 480кл