Сила струму ,яка живить лампу розжарювання становить 0.8 А. Який заряд проходить через нитку лампи

розжарення протягом 2 годин. СРОЧНО!!!!! 25 БАЛЛОВ! ФИЗИКА

Ответы на вопрос

Отвечает Вдовиченко Алексей.

Ответ:

Объяснение:

Формула I = q/t => q = I*t

q = 0.8 * 7200(в секундах) = 5760 Кл