Дві однакові кульки заряди заряди їх відповідно дорівнюють 5 нКл та - 1нКл доторгнулася одну до

одної і розвили на попередню вітстань. У скільки разів змінилася сила їх взаємодії ​

Ответы на вопрос

Отвечает Шумов Алексей.

Відповідь:

F1= kq1q2/R^2= k * 1 * 5/R^2= 5k/R^2

Кульки доторкнули

q1+q2/2=q3=2нКл

F2=kq3q3/R^2=k*2*2/R^2=4k/R^2

Находим отношение F2/F1=4/5= 0,8

Змінилося(збільшилося) у 0,8раз

Пояснення: Отметьте пожалуйста как лучший ответ если не сложно!