Яка кількість молекул газу міститься у колбі об'ємом 500 см³ за нормальних умов


Ответы на вопрос

Отвечает Евсюков Влад.

Объяснение:

n=500/22,4=22,32

N=n*Na=22,32*6,02*10²³=134,4*10²³