Знайти період коливань пружнного маятника, якщо жорткість пружини 16Н/м а пружина розтягнулася на

25 Дам 100 балів, відповідь потрібна терміново!

Ответы на вопрос

Отвечает Земляникин Кирилл.

Решаю: в момент прохождения положения равновесия пружина растянута на 25 см.

Дано: k=16 Н/м; х=25 см=0,25 м; Т - ?

-------

T=2π√(m/k)

Fупр=kx=mg

m=kx/g

T=2π√(kx/kg)=2π√(x/g)=2π√(0,25/10)=2π√(25/1000)

2π*5/(10√10)=π/√10≈1 с.

π²≈10.

Ответ: 1 с.