Розгорнутий кут поділили на три кути у відношенні 5:6:7. знайти градусні міри утворених кутів

срочноооооо ​

Ответы на вопрос

Отвечает Кузин Дима.

Відповідь:

50, 60, 70.

Покрокове пояснення:

180-розгорнутий кут.

5+6+7=18 частин.

180/18=10 (1частина)

10*5=50

10*6=60

10*7=70.