Рух двох матеріальних точок виражається рівнянням x1 = 20 + 2t – 4t2 та x2 = 2 - 2t + t2 (в

системі СІ довжина вимірюється в метрах, час - в секундах). Знайти швидкості v1 і v2 в момент часу t = 5сек?

Ответы на вопрос

Отвечает Базь Валентин.

Ответ:

4*2=8

CI=t2

2-2t-t2=2-2t

t=5

5t*2t=10t

10t*2t=20t