Помогите пожалуйста Якою має бути довжина прямолінійного провідника, на який у магнітному полі з

індукцією 250 мТл за сили струму в ньому 10 А діє сила 2 H? Провідник повністю знаходиться в магнітному полі. Поле й провідник взаємно перпендикулярні.​

Ответы на вопрос

Отвечает Кот Аня.

Відповідь: 80 см

Пояснення:

F_{a} =IBLL=\frac{F_{a} }{IB} = \frac{2}{10*0.25} =0.8