Чотири резистори по 11 Ом з'єднали послідовно. Визначити загальну напругу та напругу на першому

резисторів, якщо сила струму на другому резисторі 0,02А.

Ответы на вопрос

Отвечает Скворцова Маша.

R(заг) = R₁ + R₂ + R₃ + R₄

R(заг) = 11 Ом × 4 = 44 Ом

Послідовно ⇒ I = const ⇒ I₁ = I₂ = I₃ = I₄ = 0,02 А

U(заг) = I × R; U(заг) = 44 × 0,02 = 0,88 В

U₁ = U / 4 = 0,22 В

Відповідь: U(заг) = 0,88В; U₁ = 0,22 В