Електроплитку, що має спіраль з нікелінового дроту з площею поперечного перерізу 1,5 мм2 і

завдовжки 75 м, під’єднують до мережі 220 В. Яка кількість теплоти виділиться за 2 год роботи

Ответы на вопрос

Отвечает Кот Лиля.

Ответ: 16594286Дж

Объяснение:

Дано:

S=1,5мм²

l=75м

U=220В

t=2ч=7200с

ρ=0,42 Ом*мм²/м

--------------

Q-?

Q=U²*t/R

R=ρl/S=0,42*75/1,5=21 Ом

Q=220²*7200/21=16594286Дж