Прямолінійний провідник довжиною 2 м, сила струму якого 0,5 А, знаходиться в однорідному магнітному

полі з індукцією 0,25 Тл. Визначте силу, що діє на провідник, якщо його вісь перпендикулярна лініям індукції. Магнітне поле діє на провідник завдовжки 80 см, розташований під кутом 60° до ліній магнітного поля, з силою 0,35 Н. Визначте індукцію магнітного поля, якщо сила струму в провіднику дорівнює 2,5 А. пожалуйста,распишите через дано

Ответы на вопрос

Отвечает Выходцев Юра.

Ответ: 0,25Н; 0,2Тл

Объяснение:

Дано:

B=0,25Тл

l=2м

α=90°

I=0,5А

------------

F-?

F=I*B*l*sinα=0,5*0,25*2*1=0,25Н

Дано:

F=0,35Н

l=80см=0,8м

α=60°

I=2,5А

------------

В-?

F=I*B*l*sinα

В=F/(I*l*sinα)=0,35/(2,5*0,8*0,87)=0,2Тл