Частота світла 2·10¹⁴ Гц. Чому дорівнює довжина хвилі в повітрі, що відповідає цій частоті?


Ответы на вопрос

Отвечает Теребеев Макс.

Ответ:

Длинна волны в воздухе равна 1,5 · 10⁻⁶ м

Объяснение:

Дано:

ν = 2 · 10¹⁴ Гц

c = 3 · 10⁸ м/c (скорость света)

Найти:

λ - ?

------------------------------------

Решение:

Длинна волны:

\lambda = \dfrac{c}{\nu}

Расчеты:

λ = 3 · 10⁸ м/c / 2 · 10¹⁴ Гц = 1,5 · 10⁻⁶ м

Ответ: λ = 1,5 · 10⁻⁶ м.

#SPJ1