М’яч масою 0,5 кг підкидають вертикально вгору з початковою швидкістю 20 м/с. Знайдіть

потенціальну і кінетичну енергії м’яча в той момент, коли швидкість його руху зменшиться в 2 рази.

Ответы на вопрос

Отвечает Pelipenko Nastya.

Ответ:

Удачи

Объяснение:

V=V0/2

V=20/2

V=10 м/с  

Ek=m*V^2/2

Ek=0,5*10^2/2

Ek=25 Дж

Ep=(m*V0^2/2)-Ek

Ep=0,5*20^2/2)-25

Ep=75 Дж