Автомобіль масою 2 т піднімається нагору нахилу якої становить 0,2 на ділянці шляху 32 м швидкість

руху автобусу зросла від 21,6км годин до 36 км годин бажаємо ючи рух автомобіля рівноприскореним визначте силу тяжіння двигуна якщо коефіцієнт тертя дорівнює 0, 02

Ответы на вопрос

Отвечает Тян Вероника.

Ответ:

На участке S=32 м скорость возросла от v1=21,6/3,6м/с =6 м/с до v2=36/3,6м/ с =10 м/с автомобиль двигался с

ускорением а

S=(v2^2-v1^2)/(2*a) a=(v2^2-v1^2)/(2*S)=(10^2-6^2)/(2*32) M/ c^2 = 1 м/с^2

автомобиль приобретает ускорение а под действием суммы сил ma=-mg*sin(alpha)-мю* * *cos(alpha)+F +мю*m*g*cos(alpha)=

F =ma +mg*sin(alpha)

=m(a +g*(sin(alpha)+Мю*cos(alpha)))= =2000*(1 +10*(0,2+0,02*корень(1-0,2^2))) H=

6391,918

Н^ 6,4 кн