Обчисліть потенціалу енергію пружини жорсткістю 89 Н/м, деформація якої становить 8см. Виберіть

відповідь найближчу до точної . Доможіть будь ласка!!

Ответы на вопрос

Отвечает Романова Алена.

Ответ:

3,56 Н

Объяснение:

Дано:

k = 89 Н/м

x = 8 см = 0,08 м

--------------------------

Еp. - ?

Формула обчислення потенціальної енергії:

Еp. = ( kx² )/2

Ep= (89 H/м * 0,08 м) / 2 = 7,12 / 2 = 3,56 Н