Спасите! Маса першого тіла в 18 разів більша за масу другого, а його швидкість в 6 разів менша,

за швидкість другого тіла. Порівняйте імпульси та кінетичні енергії тіл.

Ответы на вопрос

Отвечает Бобровская Даша.

Відповідь: імпульс першого тіла в 3 рази більший за імпульс другого;   кінетична енергія  першого тіла в 2 рази менша за кінетичну енергію другого

Пояснення:


Отвечает Нарушев Егор.

Ответ:

m₁=18m₂

v₁=v₂/6

___________

p₁/p₂-?

E₁/E₂-?

p=mv

E=mv²/2

p₁/p₂=m₁v₁/(m₂v₂)=(18m₂*v₂/6) /(m₂v₂)=3

импульс первого тела в 3 раза больше, чем второго.

E₁/E₂=m₁v₁²/m₂v₂²=18m₂(v₂/6)²/m₂v₂²=18/36=1/2

Кинетическая энергия первого тела в 2 раза меньше, чем второго.

Объяснение: