2. Розкладіть на множники квадратний тричлен х2 +8x-33. ​


Ответы на вопрос

Отвечает Ким Адема.

Ответ:

(x+3)(x-11)

Объяснение:

вибачте будь ласка, українська мова не моя рідна тому пишу російською мовою

найдем корни квадратного уравнения

Д=64+132

x=-4±7=-3 и 11

значит x^{2} +8x-33=(x+3)(x-11)