Срочно даю 50 балов!!!! До магнітного поля з індукцією 0,27Тл влітає позитивно заряджена частинка

із зарядом, що дорівнює 2е, зі швидкістю 2,7. 10^3км/с. Обчислити силу Лоренца.

Ответы на вопрос

Отвечает Тимченко Даша.

Сила Лоренца Fл=qvВ

Fл=3,2*10^-19Кл*2,7*10^6м\с*0,27Тл=2,3328*10^-13