До магнітного поля з індукцією 0,27 Тл влітає позитивно заряджена частинка із зарядом, що дорівнює

2е, зі швидкістю 2,7*10^3 км/с. Обчислити силу Лоренца

Ответы на вопрос

Отвечает Камалова Карина.

Ответ:

11.664*10⁻²⁰ [H].

Объяснение:

1) \ F_L=q*B*v;

q=2e=1.6* 10⁻¹⁹ (Кл), В=0,27 (Тл), v=27*10⁵ (м/с);

2) согласно формуле выше:

F_L=16*27*27*10^{-17}=11.664*10^{-20}[H].