Тіло рухається зі швидкістю 54 км/год. визначити масу цього тіла якщо його кінетична енергія рівна

337,5 кДж. Відповідь подати в тонах(записати лише число, без одиниць вимірювання!!!) Срочно

Ответы на вопрос

Отвечает Кияшов Артем.

v= 54000/3600= 15  Ek= 337,5 m-?  

Ek=mv^2/2

m= 2Ek/v^2 = 337,5*2/225 = 3