Автомобіль масою 5 т, рухаючись прямолінійно, збільшує швидкість від 8 м/с до 10 м/с. Визначте

зміну імпульсу. ​

Ответы на вопрос

Отвечает Майер Оля.

дано:

m=5000кг

v1=8м/с

v2=10м/с

p2-p1=?

анализ:

p=mv

решение:

p1=8*5000=40000

p2=10*5000=50000

p2-p1=50000-40000=10000кг*м/с