На дифракційну решітку має 100 штр/мм падає світло з довжиною хвилі 550 нм. Визначте кут, під яким

спостерігатиметься максимум другого порядку.

Ответы на вопрос

Отвечает Полуянов Данил.

Відповідь:

d=1/500=2*10^-3 мм=2*10^-6 м

d*sina=k*L

sima=k*L/d=2*400*10^-9/2*10^-6=0,4

a=arcsin(0,4)=24 градуса

Пояснення: