На дифракційну решітку на кожну міліметрів якої нанесено 100 штрихів падає світло з довжиною хвилі

5 10 -7 степені м. Під якимкутом видно перший максимум освітленості

Ответы на вопрос

Отвечает Ким Аня.

Ответ:

φ=3°

Объяснение:

d=10^-5 м    k=1    λ=5*10^-7 м   φ=?

===

d*sinφ=k*λ

sinφ=k*λ/d=1*5*10^-7/(0^-5)=0.05

φ=arcsin0.05≈3°

============================