працівник працюючи на шкідливому виробництві по 6 год за зміну ,за 1 с отримує еквіалентну дозу

рівну 0.01 мГр .Яку еквівлентну дозу отримає працівник за 2 робочих дні?​

Ответы на вопрос

Отвечает Оганян Михаил.

Ответ:

432 мГр

Объяснение:

2 дня = 12 год = 12 * 3600 = 43 200 с

43 200 * 0,01 = 432 мГр