Яку еквівалентну дозу йонізуючого випромінювання отримає особа, що перебувае поблизу джерела

у-випромінювання протягом 1 год, якщо посекунди вона отримує поглинуту дозу 25*10⁹ Гр?​

Ответы на вопрос

Отвечает Облакова Ульяна.

Ответ:

Ответ:D=0.9*10^-5 гр

Рд= 25*10^-9Гр. Розв'язання

t=1год=3600с. Рд= D/t= D=Pд*t

D-? [D]= гр*с/с= Гр

D= 25*10^-9*3600= 0.9*10^-5гр

Объяснение:

и так всё понятно