7. Яку еквівалентну дозу йонізуючого випромінювання отримає особа, що перебуває поблизу джерела

гамма-випромінювання протягом 1 год, якщо щосекунди вона отримує поглинуту дозу 23*10-8Гр?​

Ответы на вопрос

Отвечает Бовырина Алина.

Объяснение:

Для визначення еквівалентної дози необхідно помножити поглинуту дозу на коефіцієнт еквівалентності, який залежить від типу випромінювання.

За поглинутою дозою, отриманою протягом 1 год, можна знайти загальну поглинуту дозу:

23*10^-8 Гр/с × 3600 с = 0.0828 Гр

Коефіцієнт еквівалентності для гамма-випромінювання становить 1.

Тому, еквівалентна доза отриманого випромінювання дорівнює поглинутій дозі:

0.0828 Гр.

Отвечает Teleguz Andriyana.

Ответ:

Д = 23×10^-8 Гр/с × 1 = 23×10^-8 Гр/с

ЕД = Д × R × час = 23×10^-8 Гр/с × 1 × 3600 с = 8.28×10^-5 Гр

Отже, особа, що перебуває поблизу джерела гамма-випромінювання протягом 1 год, отримає еквівалентну дозу йонізуючого випромінювання 8.28×10^-5 Гр.

Объяснение: