Який електричний опір має алюмінієвий дріт перерізом 14 мм 2ізавдовжки 0,2 км? Яка сила струму

протікає по цьому провіднику, якщонапруга дорівнює 32В?​

Ответы на вопрос

Отвечает Кубик Дима.

Ответ:

R=p*L/S=0,028*200/14=0,4 Ом

I=U/R=32/0,4=80 A

Объяснение: