Який електричний опір має алюмінієвий дріт перерізом 14 мм завдовжки 0,2 км? Яка сила струму

протікає по цьому провіднику, якщо напруга дорівнює 32В?

Ответы на вопрос

Отвечает Резкий Артём.

Ответ:

Дано:

Алюмінієвий дріт.

S=14 мм^2;

l=0,2 км=200 м;

U=32 B.

Знайти R, I.

Рішення.

R=p*l/S, де р-табличне значення питомого опору алюмінію, р=0,028 Ом*мм^2/м.

R=0,028*200/14=0,4 Ом.

I=U/R=32/0,4=80 A.

Объяснение: