Дуже терміново і важливо . Допоможіть будь ласка !!! Задача : при терті скла об шовк на шовк

перейшло 1000000 електронів . На скільки зменшилась маса скла і які стали заряди шовку і скла

Ответы на вопрос

Отвечает Смирнов Евгений.
Зараз зробим.

N=1000 000  Δm-?   Qш- ?  Q с- ?
Qc=+e*N=1,6*10^-19*10^6=+1,6*10^-13 Кл  Qш=-e*N=-1,6*10^-13 Кл

Δm=m1*N=9,1*10^-31*10^6=9,1*10^-25 кг

Кацапы,  воны тож державну МОВУ рузумиют ( это я про себя)