Вантаж вагою 30Н рівномірно підняли,виконавши роботу 300ДЖ .На яку висоту підняли вантаж?​


Ответы на вопрос

Отвечает Феоктистова Виктория.

Ответ: 10м

Объяснение:

Дано:

Р=30Н

А=300Дж

---------------

h-?

А=Рh

h=A/P=300/30=10м