Вантаж вагою 20Н рівномірно підняли, виконавши роботу 30Дж. На яку висоту підняли вантаж?​


Ответы на вопрос

Отвечает Фёдорова Ульяна.

A=F*s

S=h F=P

A=Fh

h=A/F

h=30/20

h=30/20=1,5 м

Ответ: 1,5 м