На скільки змінилася внутрішня енергія ідеального газу, який, отримавши від нагрівання 40 Дж

теплоти, виконав роботу 15 дж ​

Ответы на вопрос

Отвечает Орешко Дарья.

Ответ: 25 Дж

Объяснение:

   Q= 40 Дж

А= 15 Дж

ΔU - ?

                   

                       Q= A+ΔU

                        ΔU=Q -A=40 - 15 = 25 Дж