Потяг вирушає від станції метро. За який час він досягне швидкості 90 км/год , якщо розганяєт ся з

прискоренням 1м/с2. t=25c​

Ответы на вопрос

Отвечает Локалин Святослав.

Ответ: 25 с

Объяснение:


Отвечает Островский Лев.

V=90 км/год = 25 м/c

V0=0 м/ca = 1 м/c^2

V=V0+at

t = V/a

t = 25/1 = 25c