Потяг вирушає від станції метро. За який час він досягне швидкості 72км/год , якщо розганяєт ся з

прискоренням 1м/с2

Ответы на вопрос

Отвечает Киреев Вадим.
V=72 км/год = 20 м/c
V0=0 м/c
a = 1 м/c^2
V=V0+at
t = V/a
t = 20/1 = 20c