Визначити повну механічну енергію супутника Землі масою 2т, якщо він рухається зі швидкістю

7,9км/с на висоті 10000км.

Ответы на вопрос

Отвечает Саньков Максим.

Дано:

m=2000кг

v=7,9км/с=7900м/с

h=10000км=1*10м

Знайти:

Е-?

Е=Ек+Еп

Е=Ек+ЕпЕк=mv²/2=2000*7900²/2=6241*10Дж

Eп=mgh=2000*10*1*10=2*10¹¹Дж

Е=6241*10+2*10¹¹26241*10Дж