Трактор масою 8т має площу опори однієї гусениці 1,2 метри квадратних.Який тиск на грунт чинить

трактор?

Ответы на вопрос

Отвечает Щетинина Елизавета.

Ответ:

Объяснение:

P = F/S = mg/S = 10*8000/ 1.2 = 80 000/1.2 = 6666.67 Па = 6,67 кПа