В ході ізобарного нагріву за нормального атмосферного тиску внутрішня енергія одноатомного

ідеального газу збільшилася на 6 кДж. Наскільки змінився об’єм цього газу?​

Ответы на вопрос

Отвечает Талантов Баяс.

Ответ:

40 л

Объяснение:

p=10⁵ Па    ΔU=6*10³ Дж    p=const      ΔV=?

===

ΔU=(3/2)*p*ΔV

ΔV=2*ΔU/(3*p)=2*6*10³/(3*10⁵)=0.04 м³

================================