СРОЧНО С РЕШЕНИЕМ! ДАЮ 30 БАЛЛОВ.. Конденсатор якої ємності треба підключити послідовно до

конденсатора ємністю 800 мкФ, щоб ємність батареї стала рівності 160 мкФ.

Ответы на вопрос

Отвечает Чернова Александра.

Ответ:

200 мкФ.

Объяснение:

при послідовному з'єднанні ємність шукається за формулою:

 \frac{1}{c}  =  \frac{1}{c1}  +  \frac{1}{c2} ...

підставимо значення:

 \frac{1}{160}  =  \frac{1}{800}  +  \frac{1}{c2}  \\  \frac{1}{c2}  =  \frac{5}{800}  -  \frac{1}{800}  \\  \frac{1}{c2}  =  \frac{4}{800} \\ 4c2 = 800 \\ c2 = 200