З якою початковою швидкістю кинуто тіло вертикально вгору, якщо через 1с після початку руху

швидкість тіла напрямлена вгору і дорівнює 10м/с?​

Ответы на вопрос

Отвечает Собченко Вероника.

Ответ:

V=v'-gt

V'=V+gt=10+10*1=20 m/c