Скільки двохвалентного нікеля можна виділити електролітичним методом із водного розчинусульфата

нікеля за 1 годину, якщо сила струму 1,5 А?

Ответы на вопрос

Отвечает Смолина Аня.

Ответ:

Объяснение:

Дано:

t = 1 час = 3600 с

I = 1,5 А

k = 0,304·10⁻⁶ кг/Кл

_____________

m - ?

m = k·I·t = 0,304·10⁻⁶·1,5·3600 ≈ 1,6·10⁻³ кг   или  m = 1,6 г