На тіло масою 10 кг діє рівнодійна сила 40 Н. З яким прискоренням рухається тіло?​


Ответы на вопрос

Отвечает Қабибулла Алмас.

Дано:

m=10 кг

F=40 Н

α-?

Розв'язання:

α=F/m=40/10=4 (м/с^2)

Відповідь:α=4 м/с^2.